DK Propolisli İçecek ''Karışık Paket'' (9 Adet)
DK Propolisli İçecek ''Karışık Paket'' (9 Adet)
DK Propolisli İçecek ''Karışık Paket'' (9 Adet)
DK Propolisli İçecek ''Karışık Paket'' (9 Adet)
9'lu DK Propolisli İçecek Karışık Paket

DK Propolisli No:21-22-23 İçecek ''Karışık Paket'' (9 Şişe)

Fiyat : ₺169,90(KDV Dahil)

Paket İçeriği:

3 Adet No:21 DK Propolis Elma Vişne

3 Adet No:22 DK Propolis Ananas Limon 

3 Adet No:23 DK Propolis Pancar Havuç 

 

3 farklı içeriğiyle 3 farklı lezzet sunan DK Propolisli içecekte besin değeri yüksek meyve ve sebzeleri, Anadolu Propolisi ile buluşturduk.

 

DK propolisli içecek hiç bir katkı koruyucu ve renklendirici içermez.

 

Lezzetini meyve ve sebzeler ile Anadolu’nun zengin bitki örtüsünden gelen ham baldan alır ilave şeker eklenmemiştir.

 

Propolis içeriği ile bağışıklığı destekler ve günlük C vitamini ihtiyacının tamamını karşılar, yüksek fenolik ve flavonoid , antioksidan içeriğiyle sağlığına destek olur.

 

Propolis doğal bir arı ürünü olarak A, B, C, E vitaminleri potasyum, magnezyum, çinko, bakır gibi mineralleri de içerir.

 

Çocuklar için günde 1 şişe  yetişkinler için  günde 2 şişe önerilen günlük propolis ihtiyacını karşılar.

 

DK Propolisli içecekler çeşidine göre içeriğindeki tarçın ile  ara öğünde tatlı isteğini bastırmaya, zencefil ve zerdeçal ile inflamasyonun azaltılmasına yardımcı olur.

 

İster ara ister ana  öğünde, hem çocuklar için hem de büyükler için, beslenmeye doğal yollardan katkıda bulunmak için DK Propolisli içecek hep yanında!

 

Üstelik Türkiye'nin her yerine kargo imkaniyla !

 

 

:

Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında saklanabilir, daha yüksek ısı ve güneş ışığından koruyun, şişeyi dikey saklayın. Serin içmenizi tavsiye ederiz

Tüketim önerisi: Propolisin günlük önerilen dozu için çocukların 1 şişe, yetişkinlerin 2 şişe tüketimi tavsiye olunur. Tamamen doğal bileşenlerden üretildiği için baharatların dibe çökmesi normaldir. İyice çalkalayıp içmeniz lezzet ve faydasını artırır. 

Kimler İçebilir?:  Herhangi bir sağlık sorunu ve arı ürünlerine karşı alerji riski olmayan herkesin tüketimine uygundur.

Dikkat!  : Herhangi bir sebeple tıbbi beslenme tedavisi gören tüm bireylerin, kendi hekimleri veya beslenme uzmanına danışması en doğrusudur.

 

PROPOLİS: Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı tamamen doğal bir arı ürünüdür. Arılar tarafından kovandaki temiz ortamı sağlamak için kullanılır. Arılar petek gözlerini önce propolis ile kaplar sonra ana arı petek gözüne yumurtasını bırakır. Bu sayede yumurtanın sağlıklı bir şekilde gelişmesi sağlanır. Ayrıca arılar, propolisle sıvanan petek gözlerine balını, polenini, arı sütünü koyar. Böylece arının ürünleri kovanda bozulmadan saklanır.