No:56 Üç Tahıllı Çıtır
No:56 Üç Tahıllı Çıtır
No:56 Üç Tahıllı Çıtır
No:56 Üç Tahıllı Çıtır

No:56 Üç Tahıllı Çıtır

Fiyat : ₺34,90(KDV Dahil)

MİKTAR: 75 g

SİYEZ UNLU

YÜKSEK LİF

KATKI/KORUYUCU İÇERMEZ

Karabuğday, siyez ve tahıllı karışımı buluşturduk, ortaya çıtır çıtır, harika bir atıştırmalık çıkardık. Üç tahıllı çıtırımızı tek başına bir atıştırmalık olarak veya tüm öğünlerde yoğurt, salata, çorba ve soslarınızla birlikte tüketebilirsiniz! En çıtır çıtır atıştırmalığımızı çok seveceğinize eminiz!

:

NO56 Üç Tahıllı Çıtır

 

 

NET MİKTAR: 75 g

Besin değerleri(100 g); Enerji( kj / kcal ) 1957 kj / 469 kcal; Yağ: 25 g ,Karbonhidrat: 40 g; -Şekerler: 3,7 g;   Lif: 11 g;  Protein: 15,5 g; Tuz: 1,1 g 

Menşei: Türkiye

İşletme Kayıt No:TR-34-0749

Saklama Koşulları: Serin ve rutubetsiz ortamda saklayınız. Tavsiye edilen tüketim tarihi kavanozun üzerinde yer alır.

 

İÇİNDE NE VAR? Karabuğday Unu, Süt, Siyez Unu(%19,5), Tereyağı, Tahıllı Karışım (%10)(yulaf ezmesi, keten tohumu, ayçekirdek içi), Toz Parmesan (%6), Kepek, Su, Yumurta Beyazı, Tuz, Kekik, Maya, Sarımsak Püresi, Toz Kırmızı Biber.

İz miktarda soya, sert kabuklu meyveler, susam, kereviz, yer fıstığı ve sülfit içerebilir.

 

 

Geleceği  ve Gezegeni Besle Hareketine Katıl

 

DK dükkan ürünlerinde öncelikli tercihimiz hem gezegen hem de sizlerin sağlığı için cam kavanoz. Cam kavanozlar defalarca kullanılabilir ve  doğa dostudur. Biz tüm tariflerimizi evimizde yaptığımız gibi özenle hazırladık ve sizin için kavanozladık. Geleceği ve gezegeni beslemek için sen de bize katıl boşalan cam kavanozlarını yeniden değerlendir veya cam atık kumbarasıyla geri dönüşüme kazandır.